Eredmények – ASC 2019

Autumn Swing Challenge
Budapest, 2019. november 7-10.

 

Magyar vonatkozású eredmények, döntőseink:

Novice/Intermediate Strictly (15 pár)

  • Visnyai-Nagy András és Zotter Orsi – 2. helyezés
  • Csajági Zsolt és Lakó Gabriella – 4. helyezés
  • Baranyi Marcell és Józsa Anett – 5. helyezés
  • Szapper Balázs és Keller Brigitta – 6. helyezés

Alternate: Dekov Danail és Jókai Krisztina

Open Strictly (13 pár)

  • James Bartlett és Paloma Ponce – 1. helyezés
  • Pártos Attila és Olga Ruban – 2. helyezés
  • Tárkányi László és Aleksandra Grylak-Mielnicka – 5. helyezés
  • Jászai Zoltán és Camille Fumanal-ulysse – 6. helyezés
  • Tóth Róbert és Iryna Polikovskaya – 8. helyezés

Alternate: Vajda Zsolt és Gombos Tímea

 

Newcomer  Jack & Jill (8 leader, 10 follower)

  • Enyedi Bálint és Tófalvi (Szekeres) Szidóna – 1. helyezés
  • Krystian Dowolski és Szalai Krisztina – 2. helyezés
  • Oláh Károly és Tárkányi Marianna – 3. helyezés
  • Lukasz Werner és Szőke Eszter – 4. helyezés
  • Ölvedi Tibor és Magdalena Rynkar – 5. helyezés

 

Novice Jack & Jill (41 leader, 34 follower)

  • Baranyi Marcell és Jáger Anita – 2. EZZEL MARCI INTER
  • Zelenka Mátyás és Anna Kolczyk – 4. helyezés
  • Tomas Kubik és Madarász Gabriella – 7. EZZEL GABI INTER
  • Przemyslaw Adamowicz és Albert Annamária – 8. helyezés
  • Andreas Dürr és Bajcsi Anna – 9. helyezés
  • Somody Gábor és Linka Renata – 10. helyezés
  • Jakub Góral és Szkubán Dóra – 12. helyezés
  • Juhász Zoltán és Karolina Gabara – 13. helyezés
  • Légrády Levente és Judith Buschfeld – 14. helyezés
  • Károly Éva és Szamos Krisztina – 15. helyezés

Alternate : Lukács Zsolt

 

Intermediate Jack & Jill (17 leader, 21 follower)

  • Bereczki Andrei és Kerényi Kinga – 1. helyezés
  • Szakács Balázs és Stefanie Tschom – 2. helyezés
  • Tobias Wymlatil és Kukucska Krisztina – 3. helyezés
  • Tomasz Fuchs és Mezei Annamária – 4. helyezés
  • Purdea Andrei és Izabela Szewczyk – 5. helyezés
  • Mateusz Zaborski és Koltai Eszter – 6. helyezés
  • Mateusz Jocz és Keller Brigitta – 7. helyezés
  • Horváth Gergely  és Danielle Hoult – 9. helyezés

Alternate: Csajági Zsolt, Csík Nóra

 

Advanced Jack & Jill (12 leader, 9 follower)

  • Tóth Róbert és Pártos Andrea – 4. helyezés

Alternate :Vajda Zsolt

 

All Star Jack & Jill (8 leader, 6 follower)

  • Kobori Attila és Marta Nita – 2. helyezés
  • Pártos Attila és Olga Ruban – 3. helyezés
  • Tárkányi László és Alesya Kovaleva – 5. helyezés
  • Jászai Zoltán és Ponce Paloma – 6. helyezés

 

A képen a következők lehetnek: belső tér

Verseny típusok és szintek leírásáért katt ide

2019 november

hét ked sze csü pén szo vas
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30