Eredmények – ASC 2018

Ez a cikk több mint 9 hónapja nem frissült, a benne lévő információk lehet, hogy már elavultak!

Autumn Swing Challenge
Budapest, 2018. november 9-11.

Magyar vonatkozású eredmények, döntőseink:

 

Novice/Intermediate Strictly (22 pár) 

  • Visnyai-Nagy András és Zotter Orsi – 3. helyezés 
  • Szakács Balázs és Olga Krzeczek – 4. helyezés
  • Csajági Zsolt és Lakó Gabriella – 5. helyezés

 

Open Strictly (17 pár) 

  • Vajda Zsolt és Gombos Tímea – 3. helyezés
  • Tárkányi László és Karla Catana – 4. helyezés
  • Pártos Attila és Ponce Paloma – 5. helyezés

 

Newcomer  Jack & Jill (7 leader, 7 follower)

  • Légrády Levente és Laura Kolozsvary – 2. helyezés 
  • Mateusz Lech és Albert Annamária – 3. helyezés
  • Michai Loza és Tárkányi Lászlóné Marianna – 4. helyezés
  • Czufor Bálint és Natalia Budyta – 5. helyezés
  • Norbert Kolozsvary és Herédi Vivien – 7. helyezés

 

Novice Jack & Jill (45 leader, 45 follower)

  • Tobias Wymlati és Lakó Gabriella – 1. helyezés 
  • Szakács Balázs és Józsa Anett – 2. helyezés BALÁZS EZZEL INTER!
  • Kiss Szabolcs és Martina Jedlicková – 3. helyezés 
  • Tomas Kubik és Sramli Krisztina – 4. helyezés KRISZTI EZZEL INTER!
  • Lukács Zsolt és Szamos Krisztina – 5. helyezés
  • Heisenberger Viktor és Alexandra Bersan – 7. helyezés
  • Dervaderics Dániel és Theresa Plattner – 8. helyezés
  • Somody Gábor és Mezei Annamária -13. helyezés

Károly Éva Alternate 2 (leader)
Hajagos Anikó Alternate 1
Madarász Gabriella Alternate 2

 

Intermediate Jack & Jill (25 leader, 28 follower)

  • Visnyai-Nagy András és Horváth Anna – 1. helyezés EZZEL ANNA ADVANCED! 
  • Pavel Crha és Csonka Dorottya– 2. helyezés 
  • Szkubán Zoltán  és Vanessa Slaski – 3. helyezés EZZEL SZKUBI ADVANCED! 
  • David Nr és Csík Nóra – 4. helyezés
  • Horváth Gergely és Luminita Muntenau – 5. helyezés
  • Csajági Zsolt és Livia Crhova – 8. helyezés
  • Udi Eylat és Koltai Eszter– 9. helyezés
  • Purdea Andrei és Paulina Górka – 10. helyezés
  • Alexandru Tanasolu és Gombos Tímea – 11. helyezés
  • Stefane Hebert és Kukucska Krisztina – 12. helyezés

 

Advanced Jack & Jill (14 leader, 9 follower)

  • James Bartlett és Olga Ruban – 3. helyezés
  • Damian Gruszczynski és Balásy Anna – 4. helyezés
  • Marcin Skalski és Pártos Andrea 5. helyezés
  • Vajda Zsolt és Tereza Jerabkova – 6. helyezés

 

Székely Bálint Alternate

 

All Star Jack & Jill (7 leader, 6 follower)

  • Jászai Zoltán és Ponce Paloma – 3. helyezés 
  • Pártos Attila és Ekaterina Egorova – 4. helyezés
  • Tárkányi László és Marta Nita – 7. helyezés

 

Verseny típusok és szintek leírásáért katt ide